RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™

RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™ 1.0.0

Kompletna pomyłka w kultowej serii Rollercoaster Tycoon

Powrót serii RollerCoaster Tycoon na iOS-a to powód do radości dla wielu fanów. Niestety, tak jest tylko do momentu uruchomienia gry. Ta kultowa seria cieszyła się wielkim uznaniem, jednak po premierze RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™ ta opinia zapewne się zmieni.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Atrakcyjna grafika

Wady

  • Częste wysypywanie się aplikacji
  • Mocno ograniczona darmowa rozgrywka
  • Poważne problemy z łącznością
  • Słaby gameplay

Nie dobry
4

Powrót serii RollerCoaster Tycoon na iOS-a to powód do radości dla wielu fanów. Niestety, tak jest tylko do momentu uruchomienia gry. Ta kultowa seria cieszyła się wielkim uznaniem, jednak po premierze RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™ ta opinia zapewne się zmieni.

Przeciętna gra w budowanie

RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™, jak można się domyślić, polega na budowaniu parki rozrywki ze szczególnym uwzględnieniem kolejek górskich. Do wyboru mamy wiele różnych atrakcji, w tym restauracje, foodtracki, hotele i wiele elementów dekoracyjnych. Naszym celem jest odpowiednie zarządzania wszystkimi atrakcjami, aby zarabiać pieniądze i dalej rozwijać swój park rozgrywki. Budowę możemy przyśpieszyć dzięki specjalnym biletom, a nie gotówce.

W naszej pracy zarządcy centrum rozrywki mamy listę celów, które musimy zrealizować. Na ekranie pojawiają się dymki z poradami, które mogą być pomocne przy wykonywaniu zadań. Niestety te wskazówki mogą drażnić część użytkowników i pojawiają się wyłącznie na początku rozgrywki, a nie w momencie, gdy rzeczywiście możemy mieć problemy.

Ład i skład architektoniczny w RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™ nie ma znaczenia. Każda atrakcja może być postawiona w dowolnym miejscu bez wpływu na końcowy sukces w grze. Nawet zablokowanie wejścia do rollercostera karuzelą nie stanowi większego problemu.

RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™ nie wyróżnia się niczym, co można by specjalnie wyszczególnić. Jedyne co rzuca się w oczy to kolorowe i atrakcyjne grafiki.

Poważne problemy z łącznością

Rozwój w RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™ jest bardzo trudny bez dokonania mikropłatności wewnątrz gry. Nawet wstępnej rozgrywki nie da się praktycznie bez tego ukończyć. W dodatku grę utrudnia fakt, że często się zawiesza i występują problemy z logowaniem, dlatego lepiej przejść szybko na tryb offline. Takie problemy z RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™ zgłasza wielu użytkowników. Wydaje się to być niedopuszczalne w tytule stworzonym przez renomowanych deweloperów.

O ile samo sterowanie w RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™ jest proste, to już budowa rollercostera może być nieco kłopotliwa. Sterowanie jest niezgrabne i manewrowanie elementami jest bardzo trudne. Nie da się też łatwo i bezproblemowo umieścić budynków. Plusem w RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™ jest możliwość powiększania i pomniejszania widoku, aby widzieć w miarę to, co się robi.

Próba odtworzenia wspaniałej zabawy

RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™ to tętniąca życiem gra pełna kolorów. Grafika jest niezwykle atrakcyjna. Całość od strony wizualnej sprawia znacznie lepsze wrażenie niż we wcześniejszych wersjach. Muzyka niestety nudzi się dość szybko, ale to typowe dla tego typu gier. Dużo radości w RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™ sprawiają zabawne efekty dźwiękowe, które próbują odtworzyć klimat z realnych parków rozrywki.

Ta kolejka górska wypadła z szyn

RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™ nie przekonuje do siebie. Jest wyłącznie tytułem, który ma zarobić na lojalnych fanach serii. W tej chwili gra boryka się jeszcze z problemami, jeśli chodzi o stabilność i łączność, co dodatkowo zniechęca do rozgrywki. Fani będą raczej zawiedzeni.

Najczęściej pobierane Strategiczne na iphone

Więcej
RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™

Download

RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™ 1.0.0

Opinie użytkowników o RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™